17 Şubat 2010 Çarşamba

Aşk ve Taxi Kurabiye - Prima Rima

Bu kurabiyeleri 1 ay önceden sipariş etti Epru'm. Eşine hazırladığımız kurabiyeyi büyük boyut ve de Rimoşumuzu da katarak hazırladım...


En güzel yanı ise elbette geri bildirimler oldu her zaman ki gibi:) PC'mi açtığımda Epru'mun mesajını görünce nasıl sevindim anlatamam...

Bu kurabiyeler de ince düşünceli Primamın eşinin iş arkadaşlarına hediyesi...


Ve bu postun finali: Rimoşun kurabiyelerle uyuması:) Rimoş tabii ki kurabiyeleri görünce çıldırmış:) Ve gece yatarken de yanına almış...Ebruyla konuştuğumuzda "Züzü inanamazsın her iki elinde ikişer kurabiye ile uyumuş ve poşetlerden dolayı öyle terlemiş ki elleri anlatamam". O haldeki fotosu da aşağıda:

Maaşallah sana minik kuzumm...(Bu arada postu hazırlarken yanıma gelen benim minik kuzum Azra, fotoğrafı görünce anneee Rimoşmu oo diye sordu. Evet deyince de annee bende birşeyler yazayım mı Rima'ya dedi:)))Fotoğraf olduğunu söyleyince ise düştü yüzümüz:)))

Bundan sonraki postta da yine sevgililer günü için hazırlanan bir sipariş kurabiyemizle karşınıza geleceğim:)

Sevgilerin karşılıksız büyütüldüğü, samimiyet, içtenlik ve yüreklilikle beslendiği nice mutlu ve ışık dolu güzel günler diliyorum hepinize...

Sevgiyle kalın,

1 Şubat 2010 Pazartesi

Sevgililer Günü Kurabiyeleri 2010 Koleksiyonu...


Merhaba,

Sevgililer Gününe 15 kala 2010 koleksiyonumla size merhaba diyorum...Bu sene farklı birşeyler yapmak istedik; sadece kurabiyeler, pastalar, cupcakeler değil balonlar, süsler ve mini mini ciciler olsun kimseyi geri çevirmeyelim diye düşündük...

SEVİMLİ AŞK AYICIKLARI SETİ..


AŞK İKİ KİŞİLİKTİR...SEN ve BEN...

Açıklama: 18 x 15 boyutundaki kurabiyelerimizi dilerseniz aşağıdaki gibi dilerseniz ise çok daha farklı çalışabiliriz. İsteğe göre kurabiye boyutu daha da büyütülebilir.
PRISONER OF YOUR LOVE...
ALTIN ZARAFET...DÜĞÜN PASTASI...LİLA GÜLLER DÜĞÜN PASTASI...LÜTFEN EVET DE...BENİMLE EVLENİR MİSİN?


BEYAZ MUTLULUK...İNCİLİ GÜZELLİK...GELİNLİKLER...MİNİ KURABİYELER: KALPLER VE GÜLLER...MİNİ KURABİYELER: AŞK MEKTUPLARI...MİNİ KURABİYELER: KARIŞIK...KİSSES...GÜLLERDEN BİR DEMET...AŞKIN KALBİMİ BİR OK GİBİ DELDİ...PEMBE KALPLER...KIRMIZI BEYAZ KALPLER...SEVİMLİ AYICIK...SEVİMLİ TAVŞANCIK...ALTIN YÜZÜKLER...ÇİKOLATALI KALPLER...


ÇİKOLATALI AŞK PASTASI...
KIRMIZI BOYALI MDF HEDİYELİK KUTU...

Hediyelerinizi bu MDF kutularımızın içerine koyabilirsiniz. Üzerine bir sonraki aşamada göreceğiniz fimo figürlerden dilediğiniz modelde olanını hazırlayıp yerleştiriyoruz.FİMODAN FİGÜRLER...

MDF kutularımızın üzerine dilerseniz aşağıdaki gibi dilerseniz ise çok daha farklı modeller yerleştirebiliriz...Siz sadece düşleyin...
MUTLULUĞUMUZA...
Açıklama: Farklı modellerde çalışılmaktadır. Kadeh setimizde 2 adet kadeh, 2 adet çikolata, 5 adet kurabiye, 1 adet not kartı yer almaktadır.


TASARIM KUPALAR...

Açıklama: Farklı modellerde çalışılmaktadır. Nescafe setimizin içeriği: 2 adet kupa, 2 adet nescafe poşeti, 5 adet kurabiye, 1 adet not kartı.
Ön Yüzü:

Arka Yüzü:SİMLİ MDF HEDİYE KUTUSU... PEMBE GÜLLER ...


KURABİYELERİNİZE, PASTALARINIZA VE HEDİYELERİNİZE EKLEMEK ÜZERE FİMO'DAN ÇEŞİTLİ YAZI VEYA FOTOĞRAF ÇEREÇEVELERİ, BARDAK ALTLIKLARI...HEDİYELERİNİZİ KOYABİLMENİZ İÇİN MİNİ KARTON ÇANTA...


HAVADAAA AŞŞŞKKKK KOKUSU VARRRR....:)

"O" en sevdiğinize yapacağınız sürprizi uçan balonlarla pekiştirmeye ne dersiniz...

18’’ FOLYO BALONLAR..31 - 38 ’’ FOLYO BALONLAR..


Daha yapmak istediğimiz çok şey vardı ama zaman yetmedi maalesef...

Açıklama:


 • Kupa ve kadehlerin üzerine tercihinize göre daha farklı modeller çalışılabilir. Görünenlere bağlı kalma zorunluluğu yoktur. Ayrıca çay setleri de hazırlanmaktadır. ÇAY SETLERİ DE HAZIRLANMAKTADIR. İçeriği 2 adet çay bardağı, 2 çay tabağı, dilediğiniz 2 adet poşet çay, 5 adet kurabiye, not kartı yer almaktadır.

 • SEVİMLİ AŞK AYICIKLARI Seti tek sipariştir.

 • AŞK 2 KİŞİLİKTİR Kurabiyesini farklı modellerde ve daha büyük olarak çalışabiliriz.

 • PRISONER OF YOUR LOVE Kurabiyemizden  ya en az 4 adet sipariş verebilir veya 2 adet + 18 adet mini zarf veya herhangi bir model kurabiye sipariş verebilirsiniz.

 • DÜĞÜN PASTASI, YÜZÜKLER, GELİNLİKLER, GÜLLERDEN BİR DEMET KURABİYELERİNDEN en az 10 adet sipariş alıyoruz.

 • AYICIKLI VE TAVŞANLI KURABİYELERİ dilerseniz farklı model hayvancıklarla çalışabiliriz. En az 10 adet sipariş alıyoruz.

 • OKLULAR, DUDAK, PEMBE KALPLER, KIRMIZI BEYAZ KALPLER, ALTIN YÜZÜKLER, ÇİKOLATALI KALPLERDEN en az 12 adet sipariş alıyoruz.

 • Düz Kırmızı MDF kutumuzun üzerine dilediğiniz modeli fimo'dan çalışabilir veya ahşap boyası ile boyayayabiliriz. Tamamen size kalmış. İçerisine kurabiyelerimizi ve kendi alacağınız hediyeyi koyabilir sevdiğinize hediye edebilirsiniz.Diğer simli kutumuza ise kurabiyelerimiz ve hediyenizle sunabilirsiniz.

 • KADEH SETLERİMİZ'de 2 adet kadeh, 2 adet çikolata, 5 adet kurabiye, 1 adet not kartı yer almaktadır. Kadehlerinize taşlarla dilerseniz kalp yapabilir, dilerseniz baş harflerinizi işleyebiliriz veya aklınızda başka herhangi birşey varsa onu yapabiliriz.

 • NESCAFE SETİMİZ'de ise 2 adet kupa, 2 adet nescafe poşeti, 5 adet kurabiye, 1 adet not kartı yer almaktadır. Yine kupalarımızın üstüne dilediğiniz modeli çalışabiliriz.

 • FİMO'DAN ÇERÇEVELER; BARDAK ALTLARI, YAZI TAHTASI vb. çalışmaları kurabiyelerinizi sunarken notluk olarak kullanabilirsiniz.

 • Tek balon alıp hediyeliklerinize ekletebilirsiniz.

 • BALON BUKETLERİMİZİN fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 • SİPARİŞLERİNİZİ EN GEÇ 10.02.2010'a kadar bildirmeniz isteklerinizi daha geniş bir zamanda daha rahat bir şekilde hazırlamamıza yardımcı olacaktır.
  SİZ SADECE DÜŞLEYİN...BİZ DÜŞLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN ÇALIŞMAYA HAZIRIZ... Tüm çalışmalarla ilgili sorularınız veya farklı tasarım istekleriniz için iletisim@duslermutfagi.com adresinden benimle irtibata geçebilirsiniz... Sevgiyle kalın,